BASIN AÇIKLAMASI

2 ay önce
447 kez görüntülendi

BASIN AÇIKLAMASI

Batman’daki yerel bir gazetenin sorularına cevaptır ..1-kulüpte sorunlar var ve sular durulmuyor tabiri doğru değildir. . takımın tamamı peşinatlarını.bayramda maaşlar ödenmiş,takım 29 gün en iyi yerde kampı geçirmiş,Tesisler tamamen yenilenmiştir. Sadece antrenman saha sorunu 1 hafta içinde Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Petrolleri’nin çabalarıyla çözülmüştür.

2-Yönetimde hisse durumu ilk günkü gibi aynıdır. Ekrem Konaç %45, İrfan yurttaş %25, Fatih Ceylan %10, Serhat Alphan %10 ve Tekin İnci %10 dur. Ayrıca yönetimde görev yapan Mustafa Balaban -Hifzullah Özoğul-Ramazan Bozkurt-Aydın kurt al beraber fedakarca çaba sarfetmektedirler.

3-yönetim bu sezon 1.100.000 bir milyon yüz bin)civarında kulübe para aktarmıştır.bunun 600 binini eski yönetim eski borçlara 500 bin TL’yi de eski ve yeni yönetim nakit ve çek olarak aktarmıştır ..ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde bu ciddi bir miktardır . Sadece transfer peşinatlarına1.600.000 (bir milyon altı yüzbin )kampa 250.000(iki yüz elli bin) para harcanmıştır ..

4-İlhan Erken futbol bilgisine inandığım iyi bir Petrolsporlu ve 40 yıllık arkadaşımdır ..yapılan transferlerde sadece Mehmet bağlı için fikrini aldığım biridir .. kaldı ki İlhan Erken 2 yıl önce İstanbulspor’da sportif direktör iken 2 yıl şampiyonluk yaşayan kadrosunu kuran ayrıca şuan milli takımda oynayan Zeki Çelik’i Bursa altyapısından keşfeden kişidir. 3 yıldır Petrolsporda görev almayan ilhan Erken’in ismi hala niye birilerini rahatsız ediyor? Transferde diğer 14 transferin tamamı başta hocamız ve transfer komitemizin onayıyla aldığımız oyuncularının hepsine de kefiliz. Hepsinin de faydalı olacağına inanıyorum ..

5-Petrolium konusuna gelirsek ..ciddi bir külfet ve yatırım gerektiğinden yönetim kurulunda arkadaşlar karşı çıktılar.ancak taraftarlardan gelen yoğun talep üzerine bu zor işe girdim..mağaza Kızım Nazlıcan üzerinedir. KOSGEP girişimcilik sertifikası olduğu için kızım Nazlıcan adına yaptık. Zaten ona da henüz başvurmadık. Kızım bunu istememiş maliyeye kaydı yapıldığı gün engelli maaşı da kesilmiştir. Vergi kaydı ve oda kaydı vardır. Ruhsat için başvuru gerekiyor mu bilmiyorum. Gerekiyorsa yapılır çünkü masrafsızdır… Store açtığımız günden beri devredecek işletmeci arıyoruz. Peronspor, Karaca giyim, Batman Park yönetimine hatta yarasalar taraftar grubuna teklif ettim. Store 6 aylık kira bedelini peşin ödediğimizi 35 bin civarında dekor vs masrafı yaptığımızı bunları hibe edip sadece stoktaki ürün bedeli karşılığında verebileceğimizi söyledim. mağaza zarar etmesine rağmen sırf taraftarlar için ayakta tutmaya çalışmaktayız .bu Arada yarasaların bir giyim markasıymış gibi isimlerinin lütuf olarak sunulması komiktir. Yarasaların eski adıyla Amigo şimdide tribün lideri olarak geçen amigolarına bugüne kadar Store açılmadan depodan 100 civarında polar ve forma yüzlerce atkı verilmiş karşılığında 1 TL bile alınmamıştır.

6-Takımın kötü gitmesi durumunda sorumluluk başta ben olmak üzere tüm takımındır .. Kötü gitmesine sevinenler fazla sevinmesin yakında üzülecekler

Ekrem Konaç
Batman Petrolspor A.Ş Yönetim Kurulu adına

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık