BU SUSKUNLUK NİYE

11 ay önce
188 kez görüntülendi

BU SUSKUNLUK NİYE

Son 8 maçta 4 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldık ..
Bu suskunluk niye… Koca şehir susmuş koca yükü sırtımıza taşımışız bazı fırsatçı futbolcular kulübü yağmalama peşinde. Sezon başından bu yana birçok sıkıntıya rağmen kulübü devre arasına taşıdık. Sezon başı futbolcuların peşinatının % 60 dan fazlasını ve galibiyet primlerinin tamamını ödedik .
Devreye girerken borcumuz 500 bini futbolculara olmak üzere toplam 800 bin TL. Geriye sadece maç başları ve yapılandırılırmış SGK borcumuz var. Ticarete atılmış bazı futbolcular fırsat peşinde . Örneğin Nurullah Dağaşan 2 maç oynamış 50 bin peşin almış maç başlarından alacağı 8.600 tl ve ikinci peşinatı 50 bin TL. Oynamadan ve haketmeden takımı federasyona vermiş.  Kendisine dedik 50 bin almışsın 25 bin TL daha verelim karşılıklı feshedelim ama kabuk etmedi. Bizde federasyona 60 bin daha federasyona yatırdık. Oda angarya raporlarla evde oturup bu paraya konmaya çalışıyor .
Futbolcuların asıl karakterini sıkıntılı günlerimizde gördük .. az para alıp aslanlar gibi  şereflice mücadele edenine çok para alıp dalavere para peşinde olup kulübü yağmalamaya çalışanı da gördük. Adam gibi helalleşecek ayrılanı da gördük hepsini açıklayacağız .
Umuyoruz bu şehir bu takıma sahip çıkar-çıkmazsa da bir şekilde onurlu futbolcularımız ve fedakar teknik kadromuzun haklarını bir şekilde vereceğiz.
Biz en son ikinci sıradaki tire Belediyespor’u yendik ve arkasından son 6 maçını kazanan lider Nevşehir Belediyespor’la berabere kaldık. Bu iki takımın kadrosunda 400-500 bine oynayan birçok üst lig oyuncusu oynuyor tabi belediye imkanlarıyla. İkinci devre farklı olacak Play-Off’a sadece 6 puan var el ele verirsek başarırız .biz takım olarak inandık sizde inanın

Ekrem Konaç
Batman Petrolspor Kulüp Başkanı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık